Napady lęku związane z ludzkim głosem

witam moj problem polega na tym ze nie moge słuchac głosu lidzi nawet rodziny mam napady lęku codziennie płacze mam corke 17 miesiecy ma a drugie w drodze jestem w 38 tygodniu te lęki na głosy mam juz ponad miesiac biore leki ale nie pomagają czy to nerwica nawet mam lek na swoj głos mysla lam juz nawet o samobojstwie juz nie daje radyco mi sie porobiło biore mała dawke leku amitryptyline 50 mg

Mgr Agnieszka Urzynicok

Warto byłoby skonsultować się jeszcze raz z lekarzem psychiatrą, nie napisała Pani jak długo zażywa ten lek, być może trzeba poczekać trochę aż zacznie działać.

Witam,
myślę, że ważne żeby szukała Pani wsparcia także poza farmakologią, szczególnie w tak wymagającym okresie jak ciąża, może warto poszukać wsparcia psychologicznego. Trudno postawić diagnozę przez internet, choć zapewne jest to problem do wyleczenia w psychoterapii. Zachęcam do szukania psychologa. Pozdrawiam.