Napady osłabienia oraz uczucie pieczenia i gorąca w głowie

NAPADY OSŁABIENIA KTÓREMU TOWARZYSZY PIECZENIE I GORĄCO W GŁOWIE, UCZUCIE NUDNOŚCI BÓL BRZUCHA . SĄ TO POWRACAJĄCE OBJAWY CO PARĘ MINUT.PO WSZYSTKIM JESTEM BARDZO SŁABA. ,ZROBIŁAM EEG W KTÓRYM JEST NAPISANE ŻE ZAPIS CZYNNOŚCI BIOELEKTRYCZNEJ MÓZGU UWIDOCZNIŁ ZMIANY W ODPROWADZENIACH SKRONIOWYCH OBUSTRONNIE LUB OKRESOWO REJESTRUJĄCE SIĘ ZE ZMIENNĄ PRZEWAGĄ STRON W POSTACI GRUP LUB KRÓTKICH SERII ZŁOŻONYCH Z POLFORMICZNYCH FAL WOLNYCH Z PRZEWAGĄ THETA AKTYWACJA HW NIECO NASILA ZMIANY.
KOBIETA ponad rok temu

Od jak dawna i jak często występuja takie objawy? Czy przez cały czas???
Czy towarzyszy niepokój?, szybkie oddychanie??
Jak ogólny stan zdrowia i inne problemy?
Proszę porozumiec się z NEUROLOGIEM, omówić zapis, objawy, wyniki innych badań i ustalić plan postępowania.