Napady złości, wybuchy zazdrości i żałowanie swojego zachowania

Witam! Mam straszny problem. Otóż to od jakiegoś czasu miewam napady zlosci, wybuchy zazdrości, potem jest smutek, płacz i pustka. Odbija sie to na moim partnerze. Jesteśmy razem 1,5 roku, nigdy nie dal mi powodow do zazdrości, a mimo wszystko, "cos" samo sie rodzi w mej głowie i nie mogę przestać o tym myslec. Nakręcam sie strasznie i potem wybucham. Po tym ataku zaczynam żałować swego zachowania i placze, przepraszam. Nie umiem nad tym zapanować. Czuje sie samotna i boje sie utraty.

Witam. Stany, które Pani przeżywa przynoszą cierpienie przede wszystkim Pani. Dlatego być może warto rozważyć podjęcie psychoterapii. W Warszawie znajdzie Pani wielu wykwalifikowanych specjalistów. Pozdrawiam