Natręctwa związane z chorobami płciowymi

Witam strasznie nakręcam się na choroby płciowe , ostatni stosunek prawie 8 miesięcy temu w prezerwatywie z nieznaną osobą , czytam w internecie kilka razy dziennie ,czytam objawy i szukam ich na swoim penisie i ciele wizyta u urologa 1 miesiąc temu nic poważnego nie dostrzegł ale ja nadal szukam i czytam i się chyba sam nakręcam . Nie wiem czy to nerwica czy na prawdę na coś choruje , czasami sam nie wiem co o tym myśleć . Jak myślicie co dalej z tym robić ? Dzieki

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza