Natychmiastowa drażliwość u kobiety

Co jakis czas posiadam dziwne uczucia jak bym sie trzasla w srodku powoduje to drazliwosc natychmiastowa. Uczucie to pojawia sie z nikad i nie bardzo wiem czym moze byc spowodowane. Prosze o jakies pomysly bo nawet nie wiem czego to moze byc objaw i jak sie tego pozbyc. Jest to dosc meczace bo bez powodu nagle wszyscy i wszytsko mnie irytuje.

Warto również zadbać o stan zdrowia – odżywianie zapewniające pełen zestaw witamin i minerałów, odpowiednie proporcje pracy, ruchu, odpoczynku, rozrywki i snu.
Jeżeli będzie Pani trudno samej się z tym mierzyć warto oprzeć się na pomocy przyjaciół lub specjalistów.

Pozdrawiam i powodzenia.

Dzień dobry!

Na podstawie tej krótkiej informacji trudno ocenić, czym może być Pani "drażliwość", jak ją rozumieć i z czym się wiąże (kiedy występuje, od jak dawna, w jakich okolicznościach itp.). Warto zdecydować się na dłuższą, osobistą rozmowę aby bliżej przyjrzeć się problemowi. Polecam konsultację z psychologiem. Być może istotne mogą być również inne informacje dot. Pani ogólnego stanu zdrowia, dotychczasowych chorób czy dolegliwości, przyjmowanych kiedykolwiek leków itp. Warto rozważyć również konsultację z lekarzem pierwszego kontaktu.

Pozdrawiam!

Witam Panią,
póki co polecam wszelkie techniki relaksacji ( strona www.relaksacja.pl) proszę wybrać sobie takie, które będą Pani pomocne i mogła Pani z nich korzystać kiedy tego Pani potrzebuje - czyli spokoju. Gdyby to nie pomagało warto zastanowić się nad psychoterapią - jest to głębsza praca jednak trwalszy efekt :). Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Witam. To z pewnością jest objaw, ale przez internet nie ustalimy jak się tego pozbyć. Proszę zgłosić się na konsultację do psychiatry i/lub psychoterapeuty. Pozdrawiam