Nawracająca tężyczka u 24-latki

Witam,w 06.2015 stwierdzono u mnie tężyczkę (wyk próba tężyczkowa)- skierowano mnie na nią, gdyż zasłabłam, a później nasilały się objawy zmęczenia, zawroty głowy, uderzeniach gorąca itd. Wapń zjonizowany w normie, parathormon także, wit d3 w normie.Wszystkie badania były w porządku, jedynie tsh 4,63 przy normie 4 (teraz jest w normie). Neurolog zapisał amitryptylinę . Po 4 miesiącach odstawiłam lek. Obecnie objawy tężyczki znów powróciły .Co powinnam w tej sytuacji zrobić?

Witam.
Z opisu podejrzewam, że może to być tężyczka spowodowana hiperwentylacją, co z kolei może wynikać z zaburzeń nerwicowo-lękowych.
Sugeruję ponowną konsultację z neurologiem i powrót do leczenia oraz konsultację w PZP np. z psychologiem.