Niedoczynność tarczycy, a możliwość zajścia w ciążę

Witam proszę W miarę możliwości o odpowiedź. W sobotę zrobiłam test ciazowy tydzień przed spodziewana miesiączka wyszedł pozytywny lecz ta druga kreska była taka słaba ale widoczna lecz niestety w niedzielę rano dostałam miesiączke trwała pol dnia . W poniedziałek postanowiłam że zrobię test beta hcg ( wiem że za wcześnie) lecz rano znów miałam miesiączke zrobiłam test beta hcg i po odebraniu wynik bym <0.100 więc negatywny strasznie się denerwuje nie wiem o co może chodzić A wizyta u ginekologa dopiero za parę dni proszę o pomoc :( ( miesiączki praktycznie wszystkie mam na czas ) LECZE SIE NA NIEDOCZYNNOSC TARCZYCY

Niestety, ciężko odpowiedzieć na Pani pytanie bez większej ilości informacji - obecne stężenia TSH, fT3i fT4, inne choroby, przyjmowane leki etc. Należy przede wszystkim poczekać na umówioną wizytę u ginekologa, który będzie mógł udzielić większej ilości informacji po zebraniu wywiadu i badaniu oraz oczywiście skontrolować hormony tarczycy, w razie potrzeby udać się na wizytę kontrolną do endokrynologa. Pozdrawiam.