Niedoczynność tarczycy i TSH na poziomie 5,95

Witam. Mam 21 lat od roku choruje na niedoczynnosc tarczycy. Dzisiaj odebralam wyniki i tsh wynosi 5,95 biore takze eutyrox 25mg .. Szczerze powiem czuje sie coraz gorzej od kilku tygodni mam ciągłe drżenia wewnętrzne, bóle głowy, zawroty glowy i bardzo slabe miesnie.. Bardzo mnie bolą .. Sama nie wiem co juz robic.. Takze tez mam problem z nerwicą.. Mecze sie juz z tym wszystkim od prawie ponad roku i mam juz coraz bardziej dosc.. Z domu nie moge normalnie wyjsc bo wpadam w panike..

- wyeliminować kofeinę i cukier
- zwiększyć spożycie białka ( orzechy, ekologiczne mięso, rośliny strączkowe)
- zwiększyć spożycie tłuszczy roślinnych (oliwa extra virgin, olej lniany, masło ghee)
- wyeliminować gluten
- uzupełnić niedobory witamin D, A, z grupy B, kwasów omega 3, selenu, cynku, miedzi
- spożywać produkty z glutationem ( szpinak, czosnek, awocado, szparagi, kurkuma, orzechy włoskie, ostropest plamisty