Niedrożność porażenna jelit i inne niedokreślone postacie

Dwa tygodnie temu byłam w szpitalu ze względu na niedrożność porażenną jelit i inne niedokreślone postacie niadrożności jelit.Obyło się bez operacji,podawano mi dużo kroplówek i minęło.Czy po tej niedrożności powinnam się zgłosić do lekarza i leczyć jelita,czy jest już dobrze i nie potrzeba?Do tej pory nie miałam problemów z jelitami.

Magdalena Mroczek

należy zglosic się do lekarza, ustalic przyczynę niedrożnosci leczenie choroby podstawowej