Niejednorodna zmiana guzkowa o gładkich obrysach w przewadze

Witam,prosze o interpretacje wyników usg. Piersi o mieszanym gruczołowo tłuszczowym utkanie. W piersi prawej na godz 12 około 3 cm od brodawki niejednorodna zmiana guzkowe o gładkich obrysach w przewadze hyperechogeniczna o wymiarach 19x10mm. Powiększonych węzłów chłonnych nie uwidoczniono.BIRADS 3

Lek. Tomasz Budlewski

zmiana prawdopodobnie łagodna, kontrola za 6 miesięcy. prosze koniecznie udac się do lekarza badajacego.