Niepokojący wynik bhcg w ciąży

Witam, jestem w 3 ciąży po 2 cc. Miesiączka 6.10.2013 (pierwsza i ostatnia po drugim porodzie). Z bhcg z dn. 11.12.13. wyszedł 6 tydzień ok 39 000. 16.12. powtarzałam bhcg - wyniku nie uzyskałam (powtórzyć badanie - otrzymałam z laboratorium). Powtórzono mi 18.12.wyszło ok. 139 000 Lekarz był bardzo tajemniczy i nic nie chciał powiedzieć tylko tyle żeby się nie martwić i 27.12. powtórzyć znowu.Czy mam powód do niepokoju?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak jak powiedział Pani specjalista ginekolog, proszę powtórzyć badanie za kilka dni. Proszę bowiem pamiętać, że znacznie bardziej istotna jest dynamika zmian, a nie pojedyncze wyniki.