Nieprawidłowy zapis EEG

Mam taki wynik eeg i moje putanie czy bardzo mam się martwic. Zapis EEG jest nieprawidlowy z zmianami w postaci niergularnych fal theta oraz na takim tle w okolicyglownie skroniowej obustronnie z z zmienna przewaga stron zapisujacych sie pojedyncza fala ostra? Zgory dziekuję za odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście wynik jest nieprawidłowy, jednak nie można go interpretować osobno, tzn bez wzięcia pod uwagę stanu ogólnego i ewentualncyh objawów.