Nieregularna miesiączka i stosunek przed okresem

Dzień Dobry Mam na imię Agnieszka i mam 24 lata i mam problem natury kobiecej mam nieregularną miesiączkę ostatnio miałam po między miesiączkami 42 lub 44 dni przerwy dokładnie nie pamiętam. Miałam kilka dni przerwy od współżycia i trafiło się akurat że kilka godzin przed okresem trafiło się że współżyłam z narzeczonym i potem już podczas miesiączki także czy mogłam zajść w ciąże bardzo mi na tym zależy.

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie może dojść do ciąży. Proponuje udać się do ginekologa w celu ustalenia postępowania związanego z uregulowaniem miesiączki.