Nieregularne skurcze w 35. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 35tyg ciąży od kilku dni mam nieregularne skurcze i bardzo obniżony brzuch, szef po poprzedniej cc bardzo mnie ciągnie i piecze od środka. Czeka mnie trzecia cc, ale na ustalenie terminu dopiero idę 13.05.Od ostatniej cc minęło niecałe półtora roku. Do lekarza wybieram się w poniedziałek. 3 tyg temu dziecko na usg ważyło 2200. Czy powinnam już z takimi objawami iść na pogotowie? Czy takie objawy mogą być powodem wczesnej cc? Z góry dziękuję za odp.

Nie udzielę Pani w tym względzie konkretnych odpowiedzi, gdyż na pewno wymaga Pani bezpośredniego badania ginekologicznego, aby określić czy można poczekać , czy należałoby przyspieszyć cc. Jeśli skurcze są nasilone i bolesne radziłbym pilnie w tej sprawie udać się na oddział ratunkowy pobliskiego szpitala.