Nierówne bicie serca po biegu, zmęczenie, senność, pękanie skóry i stany lękowe

Od jakiegoś czasu po przebiegnięciu dosłownie kilku metrów (np. przez pasy) zaczyna mi nierówno bić serce. Jestem również bardzo zmęczona i senna całymi dniami. Dosyć często także oddaje mocz. Pękają mi kąciki ust, a także skóra na kostkach u dłoni, dzieje się to co roku, kiedy temperatura spada poniżej 15 stopni... Dzisiaj dodatkowo doszedł ból w prawym udzie (jakbym uciskała żyły) i łydce (jakby zakwasy lub skurcz)... Mam również bardzo silne stany lękowe... Czy może to być coś poważnego?

Witam,

proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i opisać mu wszystkie objawy. Dopiero po wykonaniu odpowiednich badań, będzie można ustalić trafną diagnozę.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

sprawdzic cukier+terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza