Nerwica lękowa i stosowanie Fevarin

Witam. Od 8 lat choruję na nerwicę lękową i od tego czasu biorę Fevarin 50. Moje pytanie dotyczy mojego samopoczucia. Otóż bardzo często czuję się senna, osłabiona, zmęczona. Często bolą mnie plecy, kark, szyja, ramiona. Przy tych objawach za chwilę pojawia się lęk i jego objawy, więc powstaje błędne koło. Byłam z tymi objawami u lekarza, zrobił mi wyniki krwi i moczu, wszystko było dobrze. Strasznie boję się raka, czy to może być jego objaw? Bardzo proszę o odpowiedź.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Niestety z opisu, który Pani umieściła wynika, iż prócz leków nie pracuje Pani terapeutycznie nad swoimi objawami lękowymi. Najczęściej same laki bez psychoterapii to zbyt mało aby poradzić sobie z nasilonymi objawami lękowymi, nerwicowymi. Zachęcam gorąco do pracy terapeutycznej żeby zmienić poziom świadomości i znaleźć rozwiązania.Pozdrawiam.