Niesprawne przyczepy mięśniowe oraz asymetria miednicy

Witam. Mam 18 lat i od 1,5 roku zmagam się z pewnym bólem którego nikt dotychczas nie mógł zdiagnozować. Wykazano jedynie iż mam zespół trzaskającego biodra, małą przepuklinę L4/L5, niesprawne przyczepy mięśniowe oraz asymetrię miednicy. Problem jest z trzaskającym biodrem, które bardzo boli a wraz z nim całe nogi aż do stóp co bardzo często uniemożliwia chodzenie (ból nie zdarza się codziennie ale średnio 3-4 razy w tygodniu ). Pozdrawiam

Witam,
na trzaskające biodro polecam zabieg fali uderzeniowej- bardzo duża skutecznośc.
Nie rozumiem stwierdzenia "niesprawne przyczepy"- co z nimi nie tak? Asymetryczna miednica może być wynikiem przykurczy mięśni - należałoby sprawdzić to przez badanie fizjoterapeutyczne.
Pozdrawiam