Niewielki guzek w okolicy pachwiny

Witam,mam pytanie które nie daje mi spokoju od kilku lat.W okolicach pachwiny po prawej stronie mam niewielki guzek (ok.0,7-1cm) Jest on twardy wielkości pestki czereśni. Nie jest on bolący a i lekarz rodzinny powiedział że to nic takiego. Dzisiaj miałem robione badanie krwi i moczu. W krwi podwyższone RCB 5,72 norma (4,5-5,5) i AlAt 51 norma(5-44) a w moczu leukocyty 20-30 liczne bakterie i pasma śluzu. Bardzo proszę o poradę. Czy może to być "Chłoniak" ? Pozdrawiam będę wdzięczny za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wykonane badania wskazują na występowanie infekcji układu moczowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie leczenie.