Niska temperatura ciała, bóle podbrzusza i brązowe upławy a pozytywny test ciążowy

Witam . Okres spóźniał mi się ponad tydzień więc wykonałam test ciążowy wynik pozytywny martwi mnie to że mam bóle podbrzusza ,piersi i upławy z pochwy w kolorze brązowym jak również niska temperatura 35,5C . Do ginekologa mam dopiero za tydzień mam sie martwić czy to jest normalne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Bez bezpośredniego badania lekarskiego nie można określić odpowiedzi na Pani pytanie. Proszę zgłosić się do ginekologa.