Niski poziom eozynocytów a krwawienia z nosa

Witam! Jestem 20 letnią kobietą.Ostatnio nie wyglądałam zbyt dobrze, miałam lekkie zawroty głowy i krwawienia z nosa, mój chłopak zaniepokojony zalecił mi wykonanie morfologii. Wszystkie parametry wyszły dobrze oprócz eozynocytów, których odsetek wynosił 0,9% i liczby eozynofili - 0,04 x 10^3/µl. Badanie wykonywałam w pierwszym dniu krwawienia miesięcznego, czy to mogło mieć wpływ na wynik tych parametrów? O czym może świadczyć niski ich wynik? Dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam.

Takie pojedyncze odchylenie nie ma większego znaczenia. Obawiamy się zbyt dużej ilości eozynofili, nie zbyt niskiej. Trzeba zastanowić się nad innymi przyczynami takiego stanu. Na przyszłość proponuję nie wykonywać badań w trakcie i kilka dni po miesiączce.