Niski poziom leukocytów a osłabienie

W poprzedniej wiadomości podalam te wyniki,ktore były zle.Reszta z badania krwi była w porzadku.Dodam,ze niskie leukocyty mam od jakiegos roku,a zmiany w samopoczuciu odczuwam od pol roku.Tak jak pisałam,długotrwale miesiaczki,nocne poty,bole i zawroty glowy,ciagle zmeczenie,bol miesni.Sa takie dni,kiedy nie odczuwam zadnych z dolegliwosci.Pani doktor do ktorej chodze skierowala mnie an testy przesiewowe.Podejrzewa problem ze szpkiem kostnym.Proszę o wiecej informacji.Dziękuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli Pani lekarka podejrzewa poważniejszą chorobę to należy bezwzględnie wykonać wspomnie badania. Możliwe jednak iż objawy są wynikiem wahań hormonalnych - np w niedoczynności tarczycy.