Nudności, senność i negatywny wynik testu ciążowego

Ostatni stosunek miałam w sierpniu miałam okres co miesiąc tydzien temu zaczełam miec nudności i jestem spiąca 3 dni po okresie zrobiłam test ciążowy wyszedł wynik negatywny.Czy mogę byc w ciąży?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Negatywny wynik testu ciążowego, o ile jest wykonany prawidłowo, w zasadzie wyklucza ciążę. W celu ustalenia przyczyny występujących objawów warto udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.