Nudności występujące podczas posiłku

Moja sześcioletnia córka ma nudności, występują one o różnych godzinach ,po różnych posiłkach albo i przed posiłkiem. Zrobiłam jej badanie krwi , moczu i kału w których tylko cholesterol jest w normie ale brakuje 1 jednostki aby został przekroczony poza normą, zrobiony jest również wymaz z gardła i tu również jest wszystko w porządku.USG brzucha w porządku. Troszeczkę jeszcze pokasłuje ale robi to sporadycznie. Proszę o poradę co dalej robić byłam już u pediatry ale on rozkłada ręce.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie przewodu pokarmowego. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. W przypadku utrzymywania się objawów konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza.