O czym może świadczyć drżenie ręki, ból gardła, uszu, powiększone węzły chłonne oraz wypadanie włosów?

Witam nie wiem co się dzieję ale zaczynam się troche martwić . W skrócie choruje na nadciśnienie od 7 lat mam problem z prawą nerką kamica nerkowa ale do tej pory brałam leki było ok . Od pewnego czasu jest gorzej , poroniłam dziecko . Od tej pory mam drgawki na początku trzesła mi się tylko ręka teraz już cała , oprócz tego dusze się coraz bardziej boli mnie mega gardło uszy i mam na żyle guzka oraz powiekszone wezly chłone , kiedy się dusze boli mnie klatka , aprócz tego mam dokuczliwe , bóle raz miadżące raz kujące . I oprócz tego wypadają mi mega włosy i robią mi się siniaki . Samoistne prosze o pomoc

Musisz do mnie przyjechać!. Masz duży problem ale wiem jak go powoli rozwiązać. Po pierwsze masz objawy zespołu antyfosfolipidowego /APS/. Może on być pierwotny lub wtórny w przebiegu chorób autoimmunologicznych takich jak toczeń rumieniowaty układowy czy reumatoidalne zapalenie stawów, Hashimoto itd... Musimy także wykluczyć Boreliozę itd. ....Przyjedź, damy radę ale wcześniej zadzwoń...i umów wizytę.