O czym może świadczyć obecność kuleczkowatych zmian szyi?

Witam, od dłuższego czasu na szyi wyczuwam dwie owalne kuleczki (tam gdzie się mierzy puls), symetrycznie po obu stronach. Co to może być? Dodam, że zrobiłam USG szyi, wszystko ok, żadnych powiększonych węzłów, tarczyca i ślinianki także w normie. Morfologia i OB także. Lekarz kazał mi się tym nie martwić, jednak ja ciągle o tym myślę, boję się , że mam jakieś ciężkie choroby :(

Skoro w USG szyi lekarz nie znalazł żadnych zmian patologicznych to nie ma powodu do niepokoju. Być może to tylko takie ułożenie, skumulowanie miejscowe tkanek miękkich podskórnych.