O czym świadczą zawroty głowy i ból w okolicy podżebrowej?

co to moze byc kiedy dokuczaja tekie dolegliwosci, jak: bole brzucha z klociami w okolicy lewej str podzebrowej, z brakiem dobrze nabranego powietrza. A przy tym zawroty glowy - omdlenia, jak chwilowy brak rownowagi, wymioty, albo nudnosci (czasami nie mozna zapanowac nad powstrzymaniem wymiotow). Naprzemiennie. Jak mozna pomoc dziecku 12 l kiedy zazwyczaj badania wychodza prawidlowo? Prosze o pomoc! Dziekuje

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli opisane objawy występują u dziecka wskazana tomografia komputerowa oraz kontrola u neurologa.
Pozdrawiam