O czym świadczy bolesny guzek w piersi?

Witam mam 22 lata i ostatnio wyczulam dosyć spory guzek w lewej piersi jest tez bolesny. Chciałam zapytać czy może by to cos poważnego i do jakiego lekarza mam sie zgłosić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bolesny, najprawdopodobniej wskazuje na zapalenie, sugeruję wizytę u ginekologa lub lekarza rodzinnego, który skieruje Panią do poradni chorób piersi.
Pozdrawiam