O czym świadczy krwawe plamienie podczas stosowania Zoely?

Witam, mam 22 lata i od 10 dni przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Zoely. Pierwszą tabletkę przyjęłam podczas pierwszego dnia miesiączki, jak zalecano. Od kilku dni pojawiło się plamienie- niestety nie jest to normalna konsystencja, tylko rozwodnione krwawienie. Czy jest to spowodowane zmianami hormonalnymi?

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe ze tak ale konieczna jest diagnostyka , proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa