O czym świadczy poziom tych enzymów?

Prosze o porade. Alt-55.Asp-55.amylaza krew-38.amylaza mocz-439. W 5.2016.w/w wyniki w normie.amylaza mocz 175.oraz Inne badania w kierunku rakowiaka norma.guz nadnercza nieaktyw. hormon.tarczyca.ok. We 9.2016 pet ct wyklucza guza neuroendokrynnego. Objawy mam nadal. bol glowy.plecy pod lewymi zebrami.nog.pod kolanami.zapalenie zyl wykluczone badaniami. Oczym swiadcza podwyzszone w/w enzymy? Jakie dalsze kroki podjac?

Konieczna pełna konsultacja , omówienie wyników
AST i ALT świadczą o funkcji wątroby;; do interpretacji klinicznej
Ważne objawy i ogólny stan zdrowia
Powodzenia w leczeniu i zdrowia!