O czym świadczy przyspieszone tętno?

Czy tętno może mieć wpływ na uderzenia gorąca i zawroty? Ostatnio będąc u lekarza okazało sie, że gwałtownie przyspiesza mi serce w pewnych momemtach. W spoczynku jest około 100-120 uderzeń na minutę. Lekarka kazała zrobić EKG, które nic nie wykazalo. Powinnam coś z tym zrobić czy taka moja "natura"? Czy to faktycznie ma wpływ na moje gorsze samopoczucie?

Lek. Katarzyna Szymczak

To nie jest normalny objaw, wskazana diagnostyka, na pewno morfologia, tsh być może holter ekg.
Pozdrawiam