O czym świadczy takie drżenie gałek ocznych w czasie badania eeg?

W trakcie badania eeg wystąpiło u mnie drżenie gałek ocznych, lekarz neurolog zwrócił na to uwagę, ale nie powiedział mi co to oznacza. O czym świadczy takie drżenie gałek ocznych w czasie badania eeg? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

Witam!
Drżenia mięśniowe, w tym mięśni gałkoruchowych należą do artefaktów biologicznych, które "dla czystości badania" powinny być wyeliminowane. W sam raz ruchy gałek ocznych po trosze zależą od woli badanego - ludzie nadpobudliwi magą mieć z tym pewien problem. Praktycznie nie ma to nic wspólnego z jakąkolwiek chorobą organiczną mózgu.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.