O czym świadczy wynik badania histopatologicznego po poronieniu?

Witam w 9tc poronilam dano mi tab na wywolanie poronienia a potem zrobiono mi łyżeczkowanie. Prosze o interpretację wynikow badania histo. "w preparacie obecne fragmenty doczesnej, martwiczo- krwotocznie i częściowo zapalnie zmienionej, obecne fragmenty endometrium poznowydzielniczego. Nie znaleziono trofoblastu ani kosmkow. W dokrojonym seryjnie bloku nie znaleziono trofoblastu ani kosmkow. Do rozwazenia wykonanie beta-HCG

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa. a jak została potwierdzona ciąża?