O czym świadczy wynik badania HSG?

Proszę o interpretację wyniku badania Hsg. "Na wykonanym radiogramie uwidoczniono prawidłowe zakontrastowanie większości jajowodu prawego oraz śladowe odcinkowe zakontrastowanie w rzucie jajowodu lewego. Bardzo proszę o wytłumaczenie opisu. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na niedrożność jajowodu lewego konieczna wizyta u lekarza ginekologa