O czym świadczy wynik MR głowy 43-latka?

Dzień dobry, mam 43 lata, jestem mężczyzną, w związku z kłopotami związanymi z pamięcią wykonałem MR głowy. W opisie stwierdzono: w istocie białej obu półkuli widoczne są pojedyncze, rozsiane ogniska wysokosygnałowe o śr. 3-4 mm nie ulegające wzmocnieniu kontrastowemu mogące odpowiadać zmianom o charakterze przewlekłym naczyniopochpdnym niedokrwiennym. Co może to oznaczać?

Witam!
Stwierdzone w istocie białej wysokosygnałowe ogniska opisujący określił jako naczyniopochodne, przewlekłe. To już powstało i praktycznie z tym już nic nie zrobimy - tego się nie leczy.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.