Objawy ciąży występujące po zakończonej miesiączce

Witam.Mam pytanko.Tydzień temu w środe skąnczył mi się okres,a w piątek kochałam się z mężem bez zabezpieczenia.a już w niedziele zaczął mnie pobolewać podbrzusze.a od poniedziałku tęż zaczeły jajniki i cały ten tydzień też,ale już mniej.Czy to jest możliwość żeby po dwóch dniach zakąńczonej miesiączki mogła zajść w ciąże,i już pokazały się objawy ciąży.Cykl ma 4dni i co 24-25dni.Czy to może być coś innego.

Witam,
przy tak krótkim cyklu zajście w ciążę w 6 dniu cyklu teoretycznie jest możliwe.
Na same objawy ciąży jednak jest dość wcześnie.
Nie wykluczam rozwoju infekcji narządu rodnego ani ciąży - więc proponuję wykonać test ciążowy z krwi po 10 dniach od stosunku, a jeśli jest ujemny a bóle są nadal - pojść do ginekologa.

pozdrawiam