Objawy depresji i fobia u 27-latka

Potrzebuje( tymczasowego) leku, nim rozpocznę terapie. Teraz nie mam żadnego napędu do działania,non stop spiący,zamulony.Typowe objawy depresji,mam fobię społeczną ale to pikuś przy obecnej ,kolejnej przypadłości-dysmorfofobi.Poczucie nieustannej albo prawie nieustannej brzydoty jest wykańczające i męczące.Mam lepsze dni ale potem dostaje coraz większych ataków Jakieś sugestie? Sad

Jeśli chodzi o fobię społeczną i dysmorfofobię (depresję również), to gorąco polecam terapię poznawczo-behawioralną. Jeśli nie znajdzie Pan takiego terapeuty w Olkuszu, to proszę rozważyć terapię przez internet, oferują ją niektórzy terapeuci pracujący w tym nurcie.

Pozdrawiam,
Dominika Farley
http://www.tpbkrakow.com/terapia/