Fobia społeczna i agorafobia

Witam mam fobię społeczną i agorafobie.Skończyły mi się środki na leki ,skąd mam wziąć pieniądze na to?.Jestem ubezpieczony w urzedzie pracy

Witam,
polecam skorzystanie z Poradni Zdrowia Psychicznego na NFZ. Poza lekami sugeruję podjęcie psychoterapii gdyż jest to główna forma pracy z zaburzeniami lękowymi i nerwicami. Szczególnie skuteczne jest podejście poznawczo-behawioralne. Artykuły o założeniach tej terapii, a także o terapii pozn.-beh. zaburzeń lękowych i nerwic może pan poczytać np. tu: http://poznacsiebie.pl/blog

Pozdrawiam
- Bartosz Piasecki