Obrzęki i nacieki okolic oczu a zapalenie zatok

Od roku czasu mam problem z oczami pojawiły mi sie obrzęki i nacieki wychodzące z oczodołów wyglądam okropnie. Problem zaczą się kiedy dostałam zapalenie zatok sitowych przy tym miałam też przyrost małżowin dolnych z obrzękiem śluzówki. Miesiąc temu poddałam się zabiegowi obkurczania małżowin po tym zabiegu dostałam zakażenia zatok i antybiotyk na 10-dni bóle trochę ustąpiły ale oczy wyglądają gorzej jak przed zabiegiem. Lekarz nie operował mi zatok bo stwierdził że nie trzeba. Co mam robić?

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie potrzebne wykonanie rezonansu magnetycznego lub tomografii komputerowej głowy i kontakt z laryngologiem. Objawy jakie Pani prezentuje są niepokojące i proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza.