Od 3 lat dostaję wysypki, która się pojawia i za godzinę znika

Od 3 lat dostaję wysypki, która się pojawia i za godzinę znika, wygląda to jak poparzona skóra powtarza to się co jakiś czas. Zaczyna się od blizny, która mam robi się czerwoną, a później na klatce, koło pępka, na tyłku wygląda to jak poparzenia, ale bąbelków nie ma. Czy to coś groźnego?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Wskazana jest wizyta u dermatologa. Należy pamiętać bądź przypuszczać jaka mogła być przyczyna ich powstawania i czy ustępują po eliminacji z otoczenia czynnika alergennego.
Pozdrawiam