Od czego tak naprawdę biorą się znamiona i pieprzyki?

Witam, Od czego tak na prawdę biorą się znamiona i pieprzyki? Taki małe lub duże płaskie. Rodzice dużo nie mają więc to nie dziedziczne, do solarium nie chodzę. Nie opalam się w ogóle a mam ich dosyć dużo. Na każdej ręce po około 30, na plecach i brzuchu jeszcze więcej pewnie z 50 czyli razem 100 i na twarzy ze 20 malutkich, trochę też na szyi. I jeszcze widzę, że przybywa a chronię się jak mogę.

Lek. Paweł Szadkowski

Jest to kwestia osobnicza, nie ma Pani na to wpływu. Proszę pamiętać, że każda zmiana, która by się powiększała, zmianiała barwę, kształt, musi być oceniana przez dermatologa.