Od kiedy najlepiej zacząć tabletki Ovulan?

Dzień dobry:) Jestem.8 miesięcy po porodzie dostałam tabletki ovulan brałam je 2 miesiace i przy nich nie miałam miesiączki 2 tygodnie temu przestałam je brać ponieważ stwierdziłam że nie chce ale chce jednak do nich wrócić jak.amm zacząć brać? Po odrzuceniu tabletek nadal brak miesiączki. Od kiedy najlepiej zacząć ?I czy tak.mozna?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u lekarza ginekologa i ustalenie optymalnego postępowania
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.