Odczuwanie chłodu w lewym udzie

Od kilku dni odczuwam chłód w lewym udzie ( zewnętrzna, raczej tylna część ). Ten irytujący chłód dokucza mi przez całą dobę - nie ma znaczenia w jakiej jestem pozycji. Dyskomfort odczuwam też podczas snu. Zaczyna mnie to niepokoić. Czy może to być coś poważnego. Mam 57 lat. Jestem zdrowy. na nic nie choruję. Ostatni raz u lekarza byłem kilka miesięcy temu - profilaktycznie. Zrobiłem wszystkie badania adekwatne do mojego wieku. Z moim organizmem jest OK. Skąd więc ten nieznośny chłód.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.