Odczuwanie kłucia w pochwie podczas współżycia

Witam. Ostatnio podczas współżycia z partnerem zaczęłam odczuwać kłucie w pochwie. Nie jest ono bardzo bolesne, ale na pewno nie pozwala się skupić. Co może być tego powodem?

Witam.

Bolesność podczas stosunku ma wiele przyczyn. Powodem mogą być m.in. infekcje narządów rodnych lub stany zapalne, które nie ustępują samoistnie. W tej sytuacji należy skonsultować się z ginekologiem.

Pozdrawiam.