Odczuwanie wibracji w dolnej części brzucha

od dluzszego czasu odczuwam drzenie jakby wibracje w dolnej czesci brzucha ktore ustepuje samoistnie by po jakims czasie znow powrocic.co to takiego?

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie zasugerować przyczyny ponieważ objaw jest mało specyficzny i bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i ew. badan dodatkowych nie mam możliwości postawienia przypuszczalnej diagnozy. Sugeruję kontakt z internistą.