Oddawanie krwi a brak miesiączki

witam, mam 18 lat, nieumyślnie oddałam krew dzień przed tym jak miałam mieć okres. Teraz spóźnia mi się trzy dni. Dodam że jakiś czas temu doszło do bliskości z moim partnerem. Nie nastąpiła penetracja ale wiem że mógł się przy tym pojawić płyn związany z podnieceniem(przezroczysty, nie nasienie). Nie dotknął on mojej pochwy, ale pośladków. Jednak mimo wszystko bardzo się boję że przez chwilę mógł mnie przez przypadek tam dotknąć. I teraz panikuję. Dlaczego się spóźnia?

Renata GrzechociĹska

Opóźnienie miesiączki może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, zmianą trybu życia w tym silnego stresu lub infekcją. Ryzyko ciąży w Pani przypadku jest bliskie zero. Dla własnej pewności może Pani wykonać test ciążowy.