Odgraniczony obszar skostnienia wielkości 24x9x33 mm modelujący przyległe struktury mózgowia

Dzień dobry proszę o interpretację wyniku rezonansu magnetycznego głowy: w łączności z przednią częścią sierpa mózgu po stronie prawej widoczny jest dobrze odgraniczony obszar skostnienia wielkości 24x9x33 mm modelujący przyległe struktury mózgowia. Zmiana o podobnym charakterze widoczna jest również przysierpowo po stronie lewej w okolicy ciemieniowej.

Proponuję udać się na konsultację do neurochirurga ewentualnie neurologa.
W każdym przypadku najważniejsze jest określenie zależności objawów klinicznych ze zmianami stwierdzanymi w konkretnym badaniu.
W celu ustalenia dalszego postępowania niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe.