Odparzenie przy odbycie a wyniki podstawowych badań w normie

Od 2 miesięcy stale występuje u mnie odparzenie przy odbycie,które piecze,swędzi,boli,jest też śluz. Czasem jest też nieprawidłowy stolec,w postaci rzadkiej. Problem mam od wielu lat,ale nigdy nie zwracałem na niego uwagi,bo nie trwało to długo,zazwyczaj znikało po jakimś czasie. Dietę mam zbilansowaną, Nie stosuje używek,ograniczam słodycze i cytrusy. Morfologia, mocz,glukoza,żelazo,Amylaza,TSH są w normie. Skąd takie dolegliwości,czy to może być coś poważnego,co mam zrobić? Stosuje kremy...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisaną zmianę w okolicy odbytu powinien ocenić specjalista proktolog, co umożliwi wdrożenie właściwego leczenia.