Odrzucenie przez partnera z powodu nadwagi

Jestem ze swoim partnerem 3 lata. Od 9 miesięcy nie było między nami seksu, za każdym razem słyszę odmowę. Po rozmowie usłyszałam, że jestem zbyt gruba i seks będzie jak schudnę, ponieważ podniecają go tylko szczupłe dziewczyny. Poprzednie zbliżenia były wymuszone. Umówiłam się już na wizytę do dietetyka. Ważę 90 kg, za dużo, jednak mam powodzenie u innych mężczyzn. Czuję się odrzucona. Nie wiem czy jest sens ciąnięcia tego związku dalej.

Witam,

na początku upewniłabym się na Pani miejscu czy oby na pewno jedynie waga stanowi problem. Należy szczerze porozmawiać z partnerem. Co do nadwagi to oczywiście powinna Pani podjąc próbe odchudzania. Pierwszy krok już ma Pani za sobą a mianowicie umówiła się Pani do dietetyka i bardzo dobrze. Dietetyk ułoży indywidualną dietę, której powinna Pani przestrzegac a kilogramy zaczął spadać. Jeżeli partner zauważy spadki wagi i Pani starania być może wszystko wróci do normy. Jeżeli nie to będzie miała Pani odpowiedź czy oby na pewno chodzi tu o Pani nadwagę.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry,

gratuluję podjęcia decyzji dotyczącej wizyty u dietetyka. Proszę wprowadzić zmiany w sposobie żywienia zgodnie z zaleceniami specjalisty ale zrobić to przede wszystkim dla siebie. Jeśli ma Pani wątpliwości dotyczące ''ciągnięcia związku'', należy zadać sobie pytanie: czy o taki związek mi chodziło? Życzę sukcesów i pozdrawiam
Katarzyna Krupińska