Okres po zażyciu Escapelle

dostałam 4 sierpnia normalnie okres.. dnia 15 sierpnia mój chłopak doszedł we mnie i musiałam wziąć tabletkę 72h po. 2 tyg po okresie dostałam kolejne krwawienie tzn dokładnie 20 sierpnia .. minał tydz a tu kolejne krwawienie dokładnie 29 sierpnia.. Teraz czekam naokres a tu nic.. boję sie że tabletka mogła nie zadziałać czy coś ..kiedy mam się spodziewać okresu? i jak mam teraz liczyć miesiaczke ? czy odtej regularnej czy od ostatniej która wywołała tabletka . POMOCYYY :d

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na skutek zastosowania antykoncepcji postkoitalnej mogło dojść do rozregulowania cyklu. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.