Okresowa bolesność kości u 20-latki

Witam. Cierpię na okresowe bóle kości i krótkotrwałe pulsowanie mięśni(częściej w stanie spoczynku) Wszystko dzieje się dosłownie na całym ciele i trwa do max 3 sekund. Zaczęło się od uczucia ciężkich nóg i rąk. Objawy trwały przez dwa tygodnie, potem tydzień przerwy(w trakcie miesiączkowania) i znowu to samo. Nie jest to uciążliwy,ostry ból ale bardzo niepokojący i nieprzyjemny. Morfologia,magnez,wapń,potas,ob, TSH- wszystko w normie. Czy to może być początek czegoś poważnego? Mam 20lat.

Aleksander Ropielewski

Objawy są niespecyficzne i przy prawidłowych wynikach badań podstawowych nie pozwalają na postawienie wstępnego rozpoznania. Sugeruję kontakt z internistą.